Menu

Twoje domowe inspiracje

Blog o wnętrzach i inspiracjach z nimi związanych.

Nietuzinkowe tapety na ścianę

vicky0019

 twojedomoweinspiracjenowoczesnetapety1

W XXI wieku zdobienia za pomocą tapet wróciły z wielką siłą! Nie są to jednak tapety, jakie znaliśmy do tej pory…. Różnorodność wzorów dostępnych dzisiaj dopuszcza do jakiejkolwiek pobłażliwości – odpowiada na wszelkie gusta i preferencje, pozwala nam ozdobić domy w dowolnym stylu, jaki tylko chcemy.

Zaaranżuj balkon na wiosnę

vicky0019

 14_Zaaranuj_balkon_na_wiosn

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo drzewa, krzewy i trawniki zazielenią się, a świat stanie się piękniejszy. Zadbaj, aby metamorfoza nie ominęła także Twojego mieszkania. Oto kilka pomysłów, jak niewielkim kosztem ozdobić balkon.

Karnisze elektryczne - czy warto?

vicky0019

 twojedomoweinspiracjebloxplkssystem

Budowa, remont i aranżacja biura czy domu, wiąże się z zakupem wielu elementów, które będą razem ze sobą współgrać. W większości z pomieszczeń znajdują się firany, zasłony lub rolety przesuwne. Tym razem zajmiemy się jednak czymś innym, a mianowicie dobraniu do pomieszczeni odpowiednich karniszy, co wbrew pozorom wcale nie musi być takim prostym zadaniem.

Tea / Coffee Rebels - wyjątkowe kawy dla Twojego domu

vicky0019

DSCN5933kopia1024x768

W dzisiejszej recenzji zanurzymy się w cudownym i aromatycznym świecie kawy i herbaty. Oba napoje mają swoich miłośników, a firma Rebels postanowiła stworzyć oryginalne smaki tychże napojów. Uprawiane z niesamowitą dbałością – cieszą nasze podniebienia od pokoleń.

© Twoje domowe inspiracje
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci